zadzwoń 661-661-200

Korzyści ze spotkania z ekspertem

 

Nasze atuty 

  • Dostęp do ofert kilkunastu banków w jednym miejscu. 

Banki prześcigają się w promocjach kredytowych. Aby znaleźć najlepszy rozwiązanie finansowe Klient musi odwiedzić wiele placówek bankowych i dokładnie przeanalizować wszystkie promocje. Dzięki bogatej ofercie produktowej specjalista Feniks Finanse pomoże w wyborze najlepszego banku a Klient zyska czas i niezbędną wiedzę.

  • 11-letnie doświadczenie na rynku kredytów hipotecznych.

Warto zastanowić się nad tym czy po kilkunastu wizytach w bankach posiadamy tak dużą wiedzą o rynku kredytów hipotecznych, aby wybrać tą najlepszą ofertę odpowiednią dla naszych potrzeb. Nasi specjaliści posiadają doświadczenie zazwyczaj od kilku do kilkunastu lat.

  • Indywidualne rozwiązania kredytowe.

Pojęcie "najkorzystniejszej oferty kredytowej" kryje za sobą preferencje danego klienta, często różniące się od upodobań innych. Należy pamiętać, iż nie ma określonego schematu optymalnej oferty kredytowej dla każdego. Każdy bank posiada najlepszą ofertę kredytową skierowaną jednak do określonej grupy Kredytobiorców. Zadaniem specjalisty ds. kredytu hipotecznego jest właśnie pomoc w wybraniu odpowiedniego produktu finansowego spełniającego potrzeby Klienta.

  • Brak ukrytych opłat i prowizji.

Specjalista Feniks Finanse nie tylko przedstawi pełne koszty kredytu, ale również wyjaśni wszelkie kruczki zawarte w umowie kredytowej. Nie jesteśmy powiązani kapitałowo z żadną instytucją finansową. Klient ma pewność, iż uzyska obiektywną bezpłatna pomoc.

  • Kompleksowa obsługa na każdym etapie udzielenia kredytu.

Pomożemy Ci załatwić wszelkie formalności związane z uzyskaniem kredytu jak również po wypłacie środków. Klient w każdym momencie ma możliwość kontaktu z specjalistą Feniks Finanse.