O nas

zadzwoń 661-661-200

Historia

Spółka Feniks Finanse istnieje na rynku od 2006 roku a początki aktywnej działalności możemy przypisać na rok 2007 . Od tego czasu całkowicie zmieniliśmy model funkcjonowania firmy. Z kilku osobowej załogi staliśmy się ogólnopolskim pośrednikiem który skupia obecnie kilkudziesięciu specjalistów ds. kredytów hipotecznych w różnych rejonach Polski.

Do najważniejszych momentów w rozwoju firmy możemy zaliczyć lata 2010-2011. Był to nowy etap budowania długofalowej współpracy z doradcami co przyniosło efekty w postaci podwojenia wzrostu sprzedaży w kolejnych latach. Firma pojawiła się również w innych lokalizacjach tj. Warszawa i całe województwo mazowieckie, Śląsk, Poznań, Olsztyn.

Niezmiennie od początku istnienia firmy kontynuujemy współpracę z naszymi partnerami na zasadach : wzajemnego zaufania, profesjonalizmu, uczciwości.

W styczniu 2015 r. byliśmy inicjatorem założenia pierwszego w Polsce stowarzyszenia pod nazwą „Związek Niezależnych Doradców Finansowych” skupiającego indywidualnych doradców kredytowych. Wyrażamy głęboką nadzieje, iż nasza inicjatywa społeczna pozwoli na integrację środowiska doradców w celu zapewnienia jak najlepszych warunków pracy w przyszłości oraz wyznaczania najwyższych standardów doradztwa finansowego w kraju.


Władze spółki:

Prezes Zarządu - Sławomir Pogroszewski 

Wiceprezes - Magdalena Mrozowska